درباره گروئرز کاپ

از نگاه ما قهوه یک نوشیدنی مردمی است. یعنی با دست انسان و مراقبت انسانی رشد می کند و توسط میلیون ها انسان دیگر دم می آید و نوشیده می شود. قهوه برای مردم منبعی برای انرژی گرفتن صبحگاهی و لذت و آرامش گاه های روز است. بنابراین عقیده ما بر این است که زمان تقدیر از این نوشیدنی اسرارآمیز فرا رسیده است. زمان ارج نهادن بر دست های انسانی که میوه های قرمز و دانه های سبز این گیاه را پرورانده اند. زمان شناختن مزارع و کارگران قهوه فرا رسیده است. بنابراین، چشم انداز ما تدوین شرایطی است تا مردم از قهوه ی خوب لذت ببرند. در هر کجا و هر زمانی.

 
 
ما معتقد هستیم که هر قهوه باید خصوصیات زادگاهش را نشان دهد.
 
 
  • قهوه ی ما، انتخابی از پر کیفیت ترین دانه های موجود در دنیا و قهوه ویژه (Specialty Coffee) می باشد.
  • میوه های قهوه دست چین و دانه های سبز با دست انتخاب شده اند.
  • تمامی دانه ها با سیستم بودادن آهسته، توسط میکرو روستر بو داده شده اند.
  • تمامی دانه ها به صورت تک منطقه ای و مزرعه به مزرعه (سینگل اوریجین و سینگل فارم) بو داده شده اند.
  • ما دانه ها را تک منطقه ای بو می دهیم و قهوه ما ترکیب (Blend) نیست.
 
 

دستاوردها و جوایز

قهوه و دمنوش جیبی گروئرز کاپ موفق به کسب جوایز چشم گیری در زمینه تولید نوشیدنی و بسته بندی خلاق، از جشنواره های مختلف بین المللی شده است.

 
 
 
parallax background
 

دم آورنده قهوه

زندگی پر سرعت امروز ما را هر لحظه از کیفیت نوشیدنی و خوراکی های سالم دور تر می کند. برای برخی از قهوه نوشان دسترسی به یک فنجان قهوه خوب و خوشمزه در طول روز های پر کاری اکثرا به یک معضل بزرگ بدل می شود که را هکار پیش رو همواره استفاده از قهوه های بی کیفیت و غیر طبیعی فوری است.

 
 
 

راهکار

پیشنهاد ما کیفیت و طعم قوی است که از قهوه ساز فرانسه یا فیلتر های قهوه می شناسید. ما مفتخرم که بهترین طعم دلنشین قهوه را با سرعت آماده سازی قهوه فوری و سهولت و جابه جایی و همراهی هر لحظه با شما هدیه ای از سوی ما برایتان باشد.

 
 
 

قهوه های تک خواستگاه و Specialty

قهوه موجود در هر پک با وسواس و جدیت انتخاب شده است. قهوه ها به صورت تک خاستگاه و تک منطقه ای آماده و بسته بندی می شوند. از ان جا که قهوه هر منطقه دارای خصوصیت های طعمی و منحصر به فرد است، ما آن ها را از بهترین مزارع برایتان تهیه کرده ایم و قهوه ی هر مزرعه را به صورت مستقل، به امید لذت بردن شما از طعم و عطر آن آماده کرده ایم.

بدانید قهوه شما از کجا آمده است. این شعر ماست

 
 

متد بو دادن و رست کردن

راز نهفته در پس طعم بی نظیر قهوه در دستان کسی است که آن را دم می کند. کسی که زحمات تمامی نفرات مشغول در چرخه ی رسیدن قهوه به دست شما، از دانه تا فنجان را واقعی میکند. با تلاش شبانه روزی موفق شده ایم فیلتر فوق العاده ای را تولید کنیم که هم زمان با ریختن آب درون بسته بندی و 4-6 دقیقه صبر، کلکسیونی از سخت کوشی کشاورزان، کارگران و کارشناسان را در دهان شما به بهترین طعم ممکن بدل سازد .متد دم کشیدن قهوه در در گروئرزکاپ و تمام نهایی قهوه بینابین دو طعم روتین فرنچ پرس و کمکس است. اما با سرعت و لذت بیشتر.

 

بازکنید، دم کنید و بنوشید

سخت ترین بخش نوشیدن قهوه دم کردن آن است. ما این فرایند را برای شما سریع و ساده کرده ایم. درب بسته بندی را باز کنید، آب جوشیده را درون بسته بندی بریزید، قهوه خود را درون فنجان ریخته و نوش جان کنید.
و البته فقط 4-6 دقیقه صبر کنید تا قهوه دم بکشد.

 
parallax background
 
 
 
 

دم نوش وچای ها جیبی

در طول شلوغی روز و یا در انتها خستگی حاصل از ساعت ها کار دوست دارید بنشینید و از طعم و عطر یک دمنوش بی نظیر لذت ببرید. در دانشگاه یا تعطیلات آخر هفته خود، در طول سفر یا هر جای دیگری.

 
 
زندگی پر سرعت امروز ما را هر لحظه از کیفیت نوشیدنی و خوراکی های سالم دور تر می کند .نوشیدن یک فنجان چای خوب، یک چای واقعی خوب، نه تجربه ی نوشیدن یک چای کیسه ای بی کیفیت و پر از افزودنی های متفاوت می تواند بهترین اتفاق ممکن در طول روز یا پایان آن باشد.
 
 
راه کار ما ساده است. دم نوش ها و چای های جیبی با کیفیت بالا امکان نوشیدن چای محبوبتان را در هر جایی که باشید فراهم می کند. تجربه ی دم کشیدن چای و دمنوش در بسته بندی های ما مشابه همانیست که از قوری می شناسیم. واز همه مهم تر، در بسته بندی ها خبری از خرده چای بی کیفیت نیست. تمامی محتویات به صورت برگ استفاده شده و جهت حفظ سلامتی شما، تمامی مواد به صورت اورگانیک انتخاب شده و تمامی قرآیند آماده سازی آن بر اساس گواهی اورگانیک اروپا انجام شده است.
 
 
طعم های بی نظیر و بدیع شما را در طول تمامی فصول همراهی میکنند. می توانید چای خود را در یک عصر سرد زمستانی گرم و داغ بنوشید و یا در ظهر گرم تابستان ان را با یخ مخلوط کرده و از یک نوشیدنی خوش طعم بیشترین لذت را ببرید.
 
 

باز کنید، دم کنید، بنوشید

برای نوشیدن دم نوش خود تنها همین سه قدم را نیاز دارید. برخی از دومنوش ها قابلیت پر شدن چند باره را دارند. برای آگاهی از این امکان پشت بسته بندی هر دمنوش را بخوانید.